top of page

2022 metais formuosis Ugnies bausmės struktūra. Kas tai yra?


2022 metais visiems kas gimė Tigro, Beždžionės, ir Gyvatės metais formuosis Ugnies bausmė.

Taip pat ir tiems kas savo horoskopo viduje, bet kuriame stulpe turi šiuos tris gyvūnus. Visiems Tigro metais gegužės Gyvatės mėnesį, ir rugpiūčio Beždžionės mėnesį, Gyvatės ir Beždžionės dienomis - susidaro trijų gyvūnų junginys. Ugnies bausmės gyvūnai Tigras, Gyvatė ir Beždžionė nemėgsta vienas kito. Tigras kenkia Gyvatės metais gimusiems ir pramuša Beždžionės metais gimusius žmones. Tigras ir Beždžionė nesupranta vienas kito, Jie skirtingai mato ir supranta Pasaulį. Tigras staigus, grubus ir labai sąžiningas, o Beždžionė gudri, lanksti ir diplomatiška. Todėl Tigro metais visų žmonių gimusių Beždžionės metais laukia daug netikėtų permainų, pasiūlymų, reakcijų ar emocijų. Pasikeitimai vyks tose srityse, kur horoskope yra Beždžionė. Apie tai dar bus įrašas.

Bausmė nepalanki struktūra. Ji sukuria Ugnies elementą. Daug emocijjų, energijos ir jėgos, karštakošiškumo. Kai smulkmena gali suliepsnoti emocijomis ir skubiais sprendimais. Tad planuoti ir išlikti ramiais naudinga visus metus. Kol Ugnies bausmė snaudžia žmogaus horoskopo viduje, visi procesai vyksta žmogaus viduje. Tai asmeninio charakterio dalis, vidiniai išgyvenimai ir emocijos. Bet kai tik kuris iš trijų paminėtų gyvūnų ateina metuose ar dešimties metų periode Ugnies bausmė tarsi pabunda ir jos poveikis pasireiškia labai aktyviai.

Ar žinote kokie gyvūnai yra Jūsų horoskope? Ar Tigras pažadins šias energijas?Kai bausmė prabunda, padidėja nelaimingų atsitikimų kelyje, partnerių išdavysčių ir rimtų ligų pavojus, išauga vidinių pokyčių tikimybė, kai keičiasi žmogaus vertybės ir tikslai.


 

Keliuose vairuokite atidžiai ir saugiai, laikykitės taisyklių, prisisekite saugos diržus,


Būkite atsargūs su ugnimi ir elektros prietaisais.


Veiklose pasitikėkite savo verslo partneriais, bet laikykitės principo – pasitikėk, bet ir patikrink. Didesnė netesėtų pažadų, apgaulių tikimybė;


Asmeniniuose santykiuose būkite tolerantiškesni, ramesni, nesileiskite į kivirčus ir konfliktus.


Būkite dėkingi aplinkiniam pasauliui, žmonėms esantiems greta, dėkokite už visus gerus dalykus, kuriuos turite. Tuomet Ugnies bausmė transformuosis į tobulėjimo ir bendravimo energiją.


Visus metus daugiau nei įprastai rūpinkitės savo sveikata, ypač širdies ir kraujagyslių sistema.


Jei Ugnis yra Jums naudingas elementas, tada Ugnies bausmė bus palankus stimulas judėti ir augti, kurti ir gerai uždirbti.

0 comments

Comments


bottom of page