top of page

2023 vasaris - Medinio Tigro mėnuoŠiandien vasario 4 dieną prasideda Vandeninio Triušio metai ir Medinio Tigro mėnuo. Medinio Tigro mėnuo tęsis iki kovo 5 dienos.

Visus metus gyvenome agresyviose Tigro energijose, liko dar vienas mėnuo su Medinio Tigro energija. Medinis Tigras ne toks agresyvus kaip Vandeninis. Mėnesyje bus daug Medžio energijos, kūrybos energijos visose srityse. Pasižiūrėkite į savo horoskopą ir prisiminkite kokie elementai Jums naudingi. Startuoja Vandeninio Triušio metai - tai vanduo šaltinėlis, debesėlis, rasa, o medis - žydinti gėlelė. Visiems kam naudinga vandens ir medžio elementas ateina puikus laikas. Bendrai mėnuo pinigingas, daug klestėjimo energijos. Tad verta darbuotis Mėnesio ir metų energijos atneša naujų galimybių dirbti ir uždirbti, bet tuo pačiu kartu atkeliauja žvaigždės kurių poveikis skatins tinginiauti, mėgautis malonumais, pirkti gražius daiktus, o darbuotis nesinorės. Kadangi tai Tigro mėnuo šį mėnesį vis dar formuosis Ugnies Bausmė, tad gimę Gyvatės metais ir Beždžionės metai šį mėnesį dar gali susidurti su pavydu, sunku bus susikalbėti ar surasti harmoningus sprendimus. Taip pat toks poveikis bus ir tiems kurie bet kuriame horoskopo stulpe turi Gyvatę ir Beždžionę. Sunku suprasti kitą žmogų - tai laikas kai aplinkoje gali būti daugiau konfliktų ir nesusikalbėjimų ir tarp žmonių ir tarp šalių. Šią energiją pajausime antroje mėnesio pusėje, po devynioliktos dienos. Taip pat vasarį naudinga pasitikrinti sveikatą. Jautri taps širdies ir kraujagyslių sistema. Jeigu savo horoskope bet kuriame stulpe turite Ugnį In - pasitikrinkite sveikatą, pasikonsultuokite su gydytoju. Taip pat jautrūs bus inkstai ir šlapimo pūslė. Triušis nelabai mėgsta rūpintis savo sveikata - tad visus metus bus svarbu nenumoti ranka į bet kokius negalavimus, o pasirūpinti savimi. Nusimato daug kelionių. Visą mėnesį norėsis keliauti, judėti. Medinis Tigras labai išsilavinęs, žinantis ko nori. Tad pasinaudokite šia energija dirbkite ir aktyviai veikite. Tinkamas laikas įsigyti prabangos daiktų, ar tai apie ką seniai svajojote.

Su Tigro mėnesiu prasideda Pavasario sezonas. Tai laikas kai Medžio elementas bus augimo energijose. Tai labai geras laikas cigūno praktikoms stiprinančioms kepenis. Taip pat geras laikas vartoti žolinius papildus stiprinančius kepenis.


Vasarį bus dienos be pinigų vasario 7 ir 9;

Tai dienos kai geriau neatlikti jokių svarbių pirkinių ar investicijų. Nes energija nepalaiko klestėjimo ir didelė tikimybė po to patirti daug išlaidų. Pirkiniai nedžiugins, teks remontuoti. Investicijos nepasiteisins.


Pilnatis vasario 5 dieną. Nepamirškite padėti savo pinigines ant palangės, kad jos pasikrautų Pilnaties energija ir pakrautų pinigines.


Jaunatis vasario 20 dieną


Geros dienos, tinkamos veikti - vasario 5,11,16, 17, 23, 25, 27;


Dienos tinkančios kirptis ir taip aktyvinti savo pinginę sėkmę - vasario 2 ir 27, kovo 1;


Konfliktų dienos, kai metų ar mėnesio energijos nesutaria tarpusavyje - 7, 8,9, 10, 19, 20, 21, 22, 24. Tokiomis dienomis dažni nesusikalbėjimai, pradėti darbai stringa, juda lėtai ar susiduriame su kliūtimis


0 comments

Comments


bottom of page