top of page

Balandis - Ugninio Drakono mėnuo


Balandis - Ugninio Drakono mėnuo. Jau nuo balandžio 5 dienos iki gegužės 6 gyvensime Ugninio Drakono energijoje. Ugninis Drakonas linksmas mėgsta šventes ir kitas smagias pramogas. Ir aplinkoje atsiranda Ugnies elemento, prasideda Pavasaris. Tačiau pats mėnuo bus labai prieštaringas. Šiuo metu vyks Saulės ir Mėnulio užtemimai, taip pat prasidės Retrogradinis Merkurius. Pats mėnuo derinyje su metų energijomis yra gana neharmoningas ir pradeda trijų mėnesių laikotarpį, kai gyvensime neharmoningose energijose. Pagaliau atsiras Ugnies elementas, o metų stulpe yra vanduo, tad ugnis ir vanduo ir kels tą disharmoniją. Visiems kas turi problemų su kraujotaka, kraujo spaudimu šiuo laiku reikia būti atidiems savo sveikatai ir nepervargti.

Lengviau atsikvėps visi gimę Gaidžio metais. Būtent gegužę gimusiųjų Gaidžio metais nebeveiks Triušio metų pokyčių ir permainų energija. Drakonas ir Gaidys du draugai, Drakonas saugos gimusius Gaidžio metais.

Sudėtingas mėnuo laukią gimusių Žemės Drakono, Žemės Šuns, Žemės Kiaulės ir Metalinio Triušio gimusiems žmonėms. Jeigu turite savo horoskopą ir žinote kas Jums asmeniškai yra Žemės elementas, bus aišku kurioje gyvenimo srityje bus sudėtinga. Naudinga turėti savo asmeninį Ba dzi horoskopą, tuomet pagal atkeliaujančius mėnesio ir metų elementus, pagal gyvūnų draugystę žinosite kada labai palankus laikas, o kada verta būti atidiems ir atsargiems. Dėmesingiems teks būti ir gimusiems Drakono metais, Drakono mėnuo dubliuos Drakono energiją. Drakono metais gimusiems kils noras užsisvajoti, skraidyti padebesiais ir nematyti tikrosios situacijos. Taigi tokia šventinė skraidanti nutolusi nuo realybės būsena Drakonams ir kels problemas. Tai laikas kai Drakono metais gimusieji patys sau gali prisidaryti problemų. Seksis tik Mediniams Drakonams, jie puikiai dera su Ugninio Drakono energijomis.

Taip pat seksis ir tiems kas gimė Beždžionės, Žiurkės ir Gaidžio metais. Gimusiems Šuns metai Drakonas paleis pokyčių energiją. Taip pat ir tiems kurie savo horoskope bet kuriame stulpe yra Šuo. Tai bus geri pokyčiai, nešantys naujas uždarbio galimybės. Tie kas turi savo horoskope Šunį praeituose gyvenimuose labai daug dirbo, taip pat daug dirbo ir jų giminaičiai ir dabar ateina laikas pasiimti savo užtarnautas uždarbio galimybes. Na o tiems kas neturi Šuns horoskope galima tai padaryti namuose, žinant kur gyvena Drakono energija. Pasiimkite savo Feng shui audito namų planus ir susiraskite pietryčių sektorių. Pietryčiai vienas ir yra Drakono sektorius namuose. Jeigu į šį sektorių pastatysite Šuns figūrėlę Jums balandžio mėnuo su Ugninio Drakono energija atvers naujas uždarbio galimybes.

  • Dienos be pinigų balandžio 8 ir 10. Geriau nepirkti brangių daiktų, butų, namų. Tokiomis dienomis labai daug išlaidų energijos, ir nėra jokio augimo tik nuostoliai.

  • Geros, aktyvios dienos. Tinka veiklai, tinka atsidėti pinigų taupymui, investuoti - 7,12,14,16,24,26,28;

  • Negatyvios dienos kuriomis svarbių sprendimų geriau vengti - 8,9,10,20,21,22;

  • Tinkamos pradėti laikytis dienos - 12,17,24,29;

  • Tinkamos kirptis ir taip aktyvinti savo piniginę sėkmę - 12,14,26;

  • Tinka kreiptis į gydytojus - 6,7,8,12,17,18,19,24,29,30 ir gegužės 1 ir 2;

  • Tinkamos dienos pradėti darbą naujame darbe - 12 ir 24;

  • Saulės užtemimas - balandžio 20 dieną. Trys dienos prieš užtemimą pradeda veikti Užtemimo energija. Tai bus užtemimų koridoriaus laikas, sakoma, kad pasibaigia aštuoniolikos metų periodo laikotarpis ir prasideda naujas. Tad bet kokie sprendimai galios bent pusmetį, o gimusiems per užtemimą ir visus naujus aštuoniolika metų.

  • Mėnulio užtemimas - gegužės 5 dieną

  • Redrogradinis Merkurijus nuo balandžio 21 - gegužės 15 dienos. Tinkamas laikas meditacijoms, praktikoms ir senų darbų pabaigimui, pradėtų prie šį laikotarpį. Pradėti ką nors nauja nerekomenduojama, nes teks perdaryti, bus daug kliūčių, nesusikalbėjimų, susitarimų nesilaikymo, o įsigyti pirkiniai greitai nebedžiugins.

0 comments

Comments


bottom of page