top of page

Birželis Metalinio Arklio mėnuoMėnesio energijos tai Metalas ir Ugnis. Ugnis lydo Metalą  - mėnesio energijos bus konflikte. Metalinis Arklys yra gana agresyvi energija, tai kovotojas už tiesą ir sąžiningumą. Labai veržli energija, tikslinga, kūrybinga ir maištinga. Deja tai nebus geriausias metų mėnuo. Metuose karaliauja Medinis Drakonas. Metų Medis bus konflikte su mėnesio Metalu. Jan Metalas - tai aštrus kardas. Metalas kerta Medį - tai traumų ir konfliktų laikas. Tai gi birželį gyvensime metų ir mėnesio energijų konfliktuose.

Nusimato daugiau traumų keliaujant, sportuojant. Bus aktyvi nuotaikų kaita - tai norėsis visko iš karto, daug idėjų, tai nesinorės nieko. Arklys visada siekia savo tikslų ir eina stačia galva, negalvodamas apie tuos kas pasitaiko jų kelyje. O kai susitinka du Arkliai jie kovoja vienas su kitu, varžosi už valdžia, baudžia viena kitą. Negali veikti kartu. Tad gimusiems Arklio metais Metalinio Arklio mėnuo turės būtent tokį poveikį. Gimusiems Arklio metais naudinga ant darbo stalo pasistatyti Ožkos skulptūrėlę ir taip nuvesti energijos nuo noro konkuruoti ir kenkti. Gimusieji Arklio metais turėtumėte būti sąmoningesni, nes lengvai galite patys sau pakenkti su savo ambicijomis ir karštakošiškumu.

Geras mėnuo gimusiems Tigro ir Šuns metais, Arklys yra jų sąjungininkas ir pagalbininkas. Šuns metais gimusieji birželio mėnesį galės kiek atsikvėpti nuo Drakono pramušimo energijos. Tad jeigu turite metų eigoje susikaupusių darbų, problemų - birželį spręskite ir pasinaudokite palankia mėnesio energija.

Geras laikas ir gimusiems Ožkos metais, Ožka geriausia Arklio draugė. Ši draugystė duos labai daug Ugnies. Tad svarbu pasižiūrėti ką Jums asmeniškai horoskope reiškia Ugnis, kokią gyvenimo sritį atspindi ir ar tai naudingas elementas.

Sunkesni mėnuo gimusiems Žiurkės metais, taip pat turintiems Žiurkės gyvūną kuriame nors horoskopo stulpe. Žiurkė tai Vanduo Jan, o mėnesyje  Arklio Ugnies Jan energija. Tai gi vėl pramušimas ir konfliktas. Žiurkės metais gimusiems Ugnis yra  ir pinigai, tad keiskitės ieškokite naujų kelių ir atsivers galimybės uždirbti.

Mėnesio tema bus santykiai. Tiek asmeniniai tiek darbiniai. Daug nesusikalbėjimų, apkalbų, konfliktų ir ginčių. Naujos idėjos ir aktyvumas gali būti nesuprastas ar net pasmerktas. Nusimato naujų pažinčių. Bet deja jos tikriausiai liks trumpalaikėmis. Asmeniniuose santykiuose venkite ginčų, daugiau tarkitės, planuokite ateitį - emocijos virs ir kunkuliuos. Geras laikas tik aktyvioms atostogoms. Birželį geriau dirbti, nei atostogauti. Elementų susidūrimų metu yra geras laikas pradėti naują veiklą, naują projektą. Išjudinti tai kam reikia postūmių, naudinga dirbti su kūrybiniais projektais, reklama, rengti šventės. Visur bus reikalingas judesys ir veikla.

Metalinis Arklys tai didelis kiekis Jan energijos, kuri suteiks daugiau pasitikėjimo savimi, skatina išradingumą ir norą keistis, keliauti kartu su permainomis. Visiems kam naudinga Ugnis - laukia geras laikas. Birželis tai maksimai Ugnies energija, Joninės, ilgiausia diena.  


Nepalankios dienos svarbiems darbams pradėti - 5, 10, 15, 17, 18, 20, 22, 28, 29, 30

Dienos be pinigų energijos - 9 ir 10;

Stiprinančios piniginę sėkmę - 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25, 26

Tinkamos kirptis ir taip aktyvinti savo piniginę sėkmę - 7, 13, 19, liepos 1

Atsisakyti blogų įpročių, pradėti dietą - 7, 12, 19, 24;

Taikiai nutraukti santykius (asmeninius ir darbinius) - 6, 7, 12, 16, 19, 24, 26

Eiti konsultuotis pas gydytojus - 12, 13, 14, 24, 25, 26, liepos 1;

Geros pradėti dirbti naujam darbe - 7, 19 ir liepos 1;

Papildyti savo sąskaitas banke ar gauti pinigų  - 7, 11, 19, 21, 23, liepos 1 ir 3;

 

Palankiausi sektoriai Birželio mėnesį pagal Feng shui energijas:

Rytai, Pietryčiai, Šiaurė - čia leiskite kuo daugiau laiko.

Nepalankiausios - Pietūs, čia atkeliavo mėnesio penketas ir Vakarai su metiniu penketu. Penketo energija - tai praradimai visose srityse.

Birželio mėnesį metų septynetas ir mėnesio penketas bus Pietuose, o Pietūs tai Gimusiųjų Arklio metais sektorius. Tad gimusieji Arklio metais gauna ne tik savi baudos išbandymą, bet ir pačias neigiamiausias energijas ir pagal Feng shui. Saugokite sveikatą, mažiau rizikuokite ir būkite sąmoningi.0 comments

コメント


bottom of page