top of page

Gruodis - Medinės Žiurkė MenuoNuo gruodžio 7 dienos gyvensime apsupti Medinės Žiurkės mėnesio energijos. Tai šaltas žiemos metas. Kai vandens elementas pasiekia savo žydėjimą ir tampa pačiu stipriausiu. Ir vėl daug daug vandens. Vanduo tai labai daug bendravimo, kelionių. O pavargus labai greitai  pajusite nerimą, ar baimes ir nepasitikėjimas savimi. Šlapia ir šalta mėnesio energija. Mėnesio horoskope nėra nė vieno ugnies elemento. Tad pinigai ištekės lengvai. Lengviau tai suvaldyti seksis tiems kas ugnies turi savo horoskope. Taip pat gimusiems Gyvatės ir Arklio metais. Tik gimusiems Arklio metais tai permainų mėnuo. Arklys yra ugnies žydėjime, o Žiurkė vandens maksimume. Tad šiems dviem gyvūnams suprasti vienas kitą labai sunku. Todėl gimusieji Arklio metais, būkite sąmoningi ir venkite rizikuoti ir skubėti. Teks išmokti vandens energijų, kai naudinga pabūti savyje, išgirsti save ir tik tada bėgti viskuo dalintis. 

Medinė Žiurkė labai išradinga, ji idėjų kūrėja ir nors mėgsta draugiją, bet taip pat mėgsta ir tylų ramų pabuvimą vienatvėje. Žiurkė protinga, drąsi ir užsispyrusi. O Medinė Žiurkė labai talentinga, žavi ir nesiblaškanti. Tad tokių savybių teks mokytis ir mums. 

Tad tiems kam vandens elementas naudingas ir vėl bus geras metas. Ir tai laikas mums visiems kai galime sugalvoti ką nors nauja, naujoves įdiegti savo veiklose, ko nors išmokti. Taip pat Žiurkė globos ir savo draugus. Slaptas ir pats mylimiausias draugas Jautis. Tad gimusieji Jaučio metais pajus palengvėjimą. Geras laikas ir Žiurkės sąjungininkams Drakonams ir Beždžionėms. Taip pat sėkmingas mėnuo ir tiems kas savo horoskope turi ugnies. Taip pat ir gimusiems Gyvatės ir Arklio metais. Darbų nusimato daug, bet rezultatų teks dar palaukti. Deja mėnesio energijos nebus labai ramios, nes metų Triušis ir mėnesio Žiurkė du pūkuoti gyvūnėliai kurie labai nemėgsta ir nemyli vienas kito. Ta abiejų vienas kitam nemeilė taip pat jausis aplinkoje. Šiems dviem pūkuotukams labai sunku sutarti ir rasti bendrą sprendimą. Štai tokios energijos sklandys aplink mus, tad verta išlikti sąmoningiems ir neįsitraukti į šią nemeilės kovą. Tai viena energijų pusė, kita - romantika, ir tinkamas laikas dalinti su kitais savo žiniomis, augti, tobulėti ir ieškoti naujų veiklų. Tai gi seksis tiems kas ramiai reaguos į įvairiausias naujienas, nepasimes begaliniame bendravime, vengs konfliktų. O trūkstamą ugnies elementą galime sustiprinti naudodami daug prieskonių, degindami žvakes, spalvingai rengdamiesi ir gamindami, žaisdami kartu. Ugnis tai ir juokas ir gera nuotaika, daug šviesos ir šventės. Spektakliai, koncertai, cigūno meditacijos, šokiai, žvakės, mirksinčios lemputės, girliandos, karšta arbata, vynas, kepsniai, maisto gaminimas, rūpinimaisi artimaisiais, pagalba kitiems.

 

Nepalankios gruodžio dienos, kai energijos konfliktuoja tarpusavyje 4, 5, 6,16, 17, 18, 28, 29, 30.

Dienos be pinigų energios - gruodžio 4 ir 6.

Pilnos gausos ir geros energijos - 8, 13, 16, 24.

Tinkamos kirptis ir taip aktyvinti savo piniginę sėkmę - 8, 20

Atsisakyti blogų įpročių, pradėti dietą - 9, 16, 21, 28

Dideliems pirkiniams, nekilnojamam turtui įsigyti - 10, 18, 22

 


0 comments

Comments


bottom of page