top of page

Lapkritis - Vandeninės Kiaulės mėnuo


Nuo lapkričio 6 iki gruodžio 6 aplinkoje karaliaus Vandeninės Kiaulės energija. Pagal kinų kalendorių prasideda žiemos sezonas. Lapkritis bus daug lengvesnis nei spalio mėnuo. Auga In energija, o Jan energija traukiasi į vidų. Tad naudinga kuo daugiau būti dienos šviesoje, namuose, darbe, interjere, aprangoje naudokite kuo daugiau ryškių ir linksmų spalvų. Vandeninė Kiaulė pasižymi aiškiu mąstymu, ryžtinga, laisvamaniška, siekia teisingumo, dažnai nesilaiko taisyklių ar prieštarauja numatytai tvarkai. Tokios savybės reikšis mėnesio energijose ir vyraus aplinkoje.

Atkeliauja labai labai daug vandens energijos. Dangaus stulpas vanduo ir pati Kiaulė yra vanduo. Sakoma kad Kiaulėje slypi visas vandenynas. Labai stiprus vanduo pradeda žiemos sezoną. Vanduo stipriai veikia mūsų harmoninę sistemą, mūsų psichiką, sustiprina baimes, nuotaikų svyravimus, dažniau aplanko liūdesys. Visko tarsi per daug, tad kyla noras pasislėpti, susitelkti į save. Tiems kas gimė Kiaulės metais ateina savi baudos laikas. Norisi tik susisukti į šiltą apklotą ir niekur neiti, nieko nedaryti tik tyliai tūnoti. Sustiprėja galimybė patiems pridaryti klaidų, dėl savo tingumo. Kam vanduo naudingas, šio neigiamo pojūčio beveik nepajus. O tiems kas savo horoskope turi daug vandens ar vandens elementas yra ne naudingas bus sudėtingas laikas. Lapkritis bus pilnas judėjimo energijos. Naudinga keliauti, bus daugiau ir darbinių kelionių. Tad keliaukite, nugalėkite nepagrįstas baimes ir pasinaudokite mėnesio energijomis. Puikus laikas ir tobulėjimui, mokymuisi, kvalifikacijos kėlimui. Naudinga pradėti įvairius naujus projektus. Kurti, užsiimti kūryba. Mokyti vaikus, klausti patarimų pas vyresnius.

Pagrindinė mėnesio emocija bus nerimas ir nepagrįstos baimės, neramus protas. Susitelkite į darbus, mokykitės, užimkite neramų protą veikla. Medituokite, džiaukitės, palaikykite gerą nuotaiką. Namuose dekite žvakes, įjunkite daugiau šviesos.

Jautresni bus širdies kraujagyslių sistema, virškinimo sistema, inkstai, didesnė tikimybė pasitemti, nugriūti, susitraumuoti. Naudingi masažai. Karštos sriubos, arbatos.

Kiaulė draugauja su gimusiais Triušio, Ožkos, Tigro metais. Tad gimusiems šiais metais energijos bus draugiškesnės nei kitiems. Sunkiau seksis gimusiems Gyvatės metais, nes Kiaulė ir Gyvatė zodiako rate stovi viena prieš kitą ir mato Pasaulį skirtingai. Tad gimusiems Gyvatės metais teks susipažinti ir suprasti kitokias emocijas ir kitą požiūrį. Tai taip pat gali suteikti galimybes pajudėti, keisti senus įpročius ar užmegzti ryšius su užsieniečiais. Jeigu nepasiduosite tingumui ir liūdesiui laukia puikus mėnuo, pilnas bendravimo ir judėjimo.


Geros dienos - 4, 7, 9, 10, 13, 14, 19, 21, 22, 26, 28, 29, 30, gruodžio 3;

Kirptis ir taip atkvytinti savo pinginę sėkmę tinka - 14, 17, 21, 26, 28

Jaunatis - 13

Pilnatis - 27

Pradėti dietą ar atsisakyti kokio žalingo įpročio geros dienos - 9, 14, 21, 26 ir gruodžio 3

Dienos kai konfliktuoja aplinkos energijos ir verta būti dėmesingiems - 10, 11, 12, 22, 23, 24; gruodžio 4, 5, 6;

Gruodžio 4 ir 6 dienos be pinigų energijos. Nepradėkite jokių svarbių projektų ir didelių investicijų šiomis dienomis. Didelė išlaidų tikimybė.


Lapkritį Namų sektoriai/kambariai kurie užsipildys negatyvia energija - ŠV, ŠR, PV, PR. Venkite ilgų kelionių ŠV, ŠR, PV, PR kryptimis. ŠV ir PV venkite aktyvumo, nekalkite, neremontuokite šių sektorių. Visus metus neigiamos energijos karaliauja ŠV - Vyrų sektoriuje, o lapkritį neigiamas į atkeliauja ir į Moterių sektorių |PV. Tai gi mėnesio energijos namuose nepalaikys nei Vyrų, nei Moterų. Dažniau būkite lauke, keliaukite.

0 comments

Comentarios


bottom of page