top of page

Liepa - Žemės Ožkos mėnuo


Liepa - Žemės Ožkos mėnuo. Nuo liepos 7 iki rugpjūčio 6 dienos gyvensime Žemės Ožkos energijose. Ožkos labai mielos, švelnios, rūpestingos ir draugiškos, bet labai jautrios, užsispyrusios ir greitai įsižeidžiančios. Sąstingio ir nestabilumo laikas. Paprastai žemės elementas yra draugiškas ir taikus, nuolankus ir pilnas gerumo. Nuo liepos prasidedantis Ožkos mėnuo - tai labai karšta žemė, tokia karšta kad panaši į dar nesustigusią lavą. Ir nors tai žemės mėnuo, ugnies dar labai daug. Bus lengviau nei Birželio mėnesį. Atsikvėps gimusieji Žiurkės metai, sunkesnis mėnuo nusimato gimusiems Jaučio metais, ar turintiems Jautį kuriame nors horoskopo stulpe. Jaučio metais gimusiems atsivers turto skrynia. Ožka atidaro ir praeitų gyvenimų uždirbtus pinigus. Tai gi Jaučio metais gimusieji būkite akylūs ir pastebėsite naujas galimybes uždirbti ar pradėti naujas veiklas. Didelis žemės elemento kiekis mėnesio energijose kalba ne tik apie materialius dalykus, bet ir apie kūrybą, kūrybines idėjas, naują savęs parodymą. Tad būkite kūrybingi ir išradingi. Ožka draugauja su gimusiais Arklio metais. Jiems tai draugiškos energijos mėnuo. Triušio ir Kiaulės metais gimusieji taip pat sąjungininkai ir draugai. Mėnesio energijos draugiškos su Metų energijomis. Tad pirma pusė mėnesio bus daug ramesnė, draugiška ir tai geras laikas pailsėti. Didelis žemės elemento kiekis mus sulėtina, pristabdo, tampame tingesni. Verta nusipirkti daug knygų ir skaityti ar mokytis. Atostogauti. Rinkdamiesi kur vyksite venkite tų šalių kur labai karšta, taip pat Vakarų ir Šiaurės Vakarų krypčių. Ten bus neigiamų energijų sankaupa. Antra mėnesio pusė žada būti daug aktyvesnė. Antroje mėnesio pusėje reiktų būti atidesniems tiems kas gimė Beždžionės, Gyvatės ar Tigro metais. Liepos 4, 16 ir 28 dienomis visiems įsijungs Ugnies bausmės struktūra. Tai emocijų lavinos dienos. Atsargiau vairuokite, saugokite savo širdis ir kraujotaką. Taip pat tiems kieno dienos elementas vanduo in, ir nepalankus žemės elementas taip pat reikia rūpintis savo sveikata. Visiems bus jautresnė virškinimo sistema, skrandis, kasa, blužnis ir inkstų bei šlapimo pūslės sistema. Jeigu horoskope yra Šuo ir Jautis, liepos mėnesį formuosis ir Žemės bausmė. Barniai, traumos, problemos su pinigais. Jums naudinga mėnesio Ožkos dėmesį atitraukti nešiant Arklio raktų pakabuką. Ar įsigyti mažą skulptūrėlę.

  • Geros dienos įvairiausioms veikloms - 8, 10, 16 ,17, 20, 22, 28, 29

  • Kaip labai stiprias galiu išskirti dienas - 8, 16, 28;

  • Nepalankios dienos, kai energijos nepastovios ir konfliktuoja tarpusavyje - 13,14,15,18 25, 26, 27.

  • Kirptis ir taip aktyvinti savo piniginę sėkmę - 17, 20, 29

  • Pradėti laikytis dietos ar atsisakyti kokių nors įpročio -7, 20

  • Geros dienos įsidarbinti ar pradėti dirbti ką nors nauja - 17 ir 29

  • Dienų be pinigų energijos -liepos mėnesį tokių dienų nėra;


Renkantis dienas visada yra svarbiu įvertinti ir savo asmenines nepalankias dienas. Jeigu diena sėkminga, bet asmeniškai Jums ji yra asmeninio "pramušimo" diena, sėkmės ji ne atneš.


Liepos mėnesį Feng shui energijos namuose. Vakaruose ir Šiaurės vakaruos bus didelė neigiamų energijų sankaupa. Jeigu tai įėjimo durys, miegamasis, virtuvė, balkono durys - pastatykite druskos apsaugą, pakabinkite varpelį. Virtuvėje kuo mažiau gaminkite. Daugiau laiko leiskite lauke. Atostogaukite. Geriausiu sektoriumi liepą bus šiaurė. Kuo daugiau laiko leiskite šiaurėje.

0 comments

Comments


bottom of page