top of page

Liepa Metalinės Ožkos mėnuoNuo liepos 6 iki rugpjūčio 7 gyvensime Metalinės Ožkos mėnesio energijose. Metalinės Ožkos energijos bus daug minkštesnės nei Metalinio Arklio. Ožka tai karšta žemė, kuri išdegusi nuo vasaros karščių, virstanti į dykumą. Tokia karšta žemė nepalaiko, neturi jėgų palaikyti Metalo elementą. Dykumoje sunkiai auga augalai. Na o Medžio elementas šį mėnesį yra pinigų elementas. Tai gi tie kas turite medžio elementą, jums bus lengva suprasti kaip uždirbti. Na o tiems kas neturi mėnesio talismanu bus Triušis. Jis sąjungoje su Ožka sukuria medžio elementą. Galima pasistatyti ant darbo stalo Triušiuką ar nešioti netritinį su savimi. Netritiniai talismanai saugo savo šeimininkus. Aš mėgstu nešioti apyrankę su netritiniu Triušiuku. Na o gimusiems Šuns metais, tai ir slaptas draugas. Tiems kurių horoskope yra Jautis ir Šuo, atkeliavus Ožka sukurs Žemės bausmės nuobaudą. Tai gi Triušiukas tas talismanas kuris šią nuobaudą išardys. Triušiuko statulė ar figūrėle gali būti bet kokia, nebūtinai netritinė.  Gimusiems Gaidžio metais, deja Triušis yra pramušantis gyvūnas ir geriau nenaudoti jo kaip asmeninio talismano.

Metalinė Ožka yra labai darbšti, o mėnesio ir dienos stulpai šį kartą sutampą ir turime dublikatą. Dvigubas noras dirbti ir uždirbti. Taip pat naudingas laikas įsigyti nekilnojamą turtą. Naudingas mėnuo visiems kas turi vandenį savo horoskope, nesvarbu kuriame stulpe. Ir žinoma geras laikas gimusiems Žiurkės ir Kiaulės metais, tiems kas turi vandenį gimimo metuose. Tai gi liepą labai gerai atostogauti prie vandens ir būti gamtoje. Ožkos gyvūnas horoskope žmonėms duoda gerą draugišką charakterį. Tai ir mėnesio energijos suteiks daugiau lengvo ir mielo bendravimo. Ožka atneš mums savo linksmumo, gerumo, kūrybingumo. Pajusime palaikančias, malonias, taikias energijas. Žmonės gimę Ožkos metais moka džiaugtis dovanomis, gyvenimo smulkmenomis ir mėgsta pramogas, grožį. Naudinga pradėti trumpalaikius projektus ir juos per mėnesį pabaigti. Didelių ilgalaikių projektų pradėti nerekomenduojama. Pajusime ir ekonomikos smukimą ir rudeniop jis dar labiau stiprės.

Ožka visą mėnesį palaikys gimusius Arklio metais, taip pat ir savo sąjungininkus gimusius Triušio ir Kiaulės metais. Na o gimusiems Jaučio metais tai pramušimo mėnuo, kurio metu Ožka Jaučiams padės uždirbti, padės atidarys karminę pinigų skrynią, suteisk daug naujų galimybių. Geras mėnuo atostogauti su šeima. Jaučio metais gimusiems - geras darbui. Pirma dalis mėnesio dar turi ugnies elemento, ir tiems kurių horoskope yra ugnies ir vandens bus geras laikas veikti. Antroje mėnesio pusėje dominuos vanduo ir metalas, aktyvumas mažės.

Jautresnė bus širdis ir visa kraujotakos sistema, mažai medžio elemento, tad ir kepenys bus jautrios stresams ir emocijoms, saugokite save. Nepasiduokite liūdesiui. Tvarkykitės namuose ir būkite kūrybingi, mėnesio energijos palaikys tokias veiklas.


Sektoriai pagal Feng shui liepą:

Sėkmingi - Pietvakariai, Pietryčiai, Šiaurės rytai. Rytai tiks tiems kad dirba su įvairiausia metafizika.

Nepalankūs - Vakarai ir Šiaurė. Šiaurėje mėnesinis penketas.


Nepalankios dienos svarbiems darbams pradėti - 4, 5, 6, 9, 12, 16, 17, 21, 28, 29, 30

Dienos be pinigų energijos - liepą jų nėra;

Stiprinančios piniginę sėkmę - 10, 11, 14, 17, 19, 22, 26, 31

Tinkamos kirptis ir taip aktyvinti savo piniginę sėkmę - 10, 11, 13, 25 ir rugpjūčio 6

Atsisakyti blogų įpročių, pradėti dietą - 7, 9, 14, 19, 26, 29, 31

Taikiai nutraukti santykius (asmeninius ir darbinius) - 7, 9, 10, 19, 20, 23, 26, 31

Eiti konsultuotis pas gydytojus - 7, 8, 10, 19, 20, 23, 26, 31

Geros pradėti dirbti naujam darbe - 13, 25 ir 6 rugpjūčio

Papildyti savo sąskaitas banke ar gauti pinigų  - 10, 13, 14, 18, 22, 25, 26, 30


0 comments

Comments


bottom of page