top of page

Liepa - Ugninės Ožkos laikasNuo liepos 7 iki rugpjūčio 7 atkeliauja Ugninė Ožka. Liepos mėnesio energijos tai lyg maža 2027 Ugninės Ožkos metų repeticija. Ugninė Ožka tai Žemės ir Ugnies kombinacija, tai labai karšta nuo atviros Ugnies ir žarijų įkaitinta Žemė, kurioje viskas išdžiūvo liko tik Ugnis. Tai Ugnies aukščiausia apraiška kaip Ugnis virsta dūmais ir keliauja į Dangų, ten formuodama debesis ir pamažu virsdama vandeniu. Taip ir žmonės gimę Ugninės Ožkos metais puikiai supranta Ugnį - Dvasinius ir vertybinius dalykus. Ugnis pasiekusi Dangų išgyvena transformaciją ir virsta Vandeniu - virsta išmintimi, žiniomis, noru keliauti ir kovoti už tiesą. Štai tokia Ugninės Ožkos energija karaliaus aplinkui mus liepos mėnesį. Ugnis tai ekonomika, tad tiems kam asmeniniame horoskope naudinga Ugnis gali puikiai uždirbti. Ir net tie kam nenaudingas Ugnies elementas, gali sukaupti, sutaupyti ir pasiruošti labai nepaprastam Rugpjūčiui ir Rugsėjui. Rugpjūtis tinkamas atostogoms, tad tie kas dar neatostogavote ateina tam laikas. Ožka pramušinės/ griaus visu gimusius Jaučio metais. Bet būtent šis pramušimas yra visai kitoks nei vykstantis 2022 metais tarp Tigro metų ir Beždžionės mėnesio energijų, kai susitinka Medis ir Metalas tai visa ta žodžio prasme vyksta griovimas ir nesusikalbėjimas, nebelieka diplomatijos ir valdo agresija. Susitikus Ožkai ir Jaučiui, susitinka du Žemės elementai. Labai karšta ir visiškai užšalusi Žemė ir šis elementų susidūrimas atidaro Pinigų saugyklos skrynią. Pirmiausiai ši skrynia atsidarys visiems gimusiems Jaučio metais. Atsiras naujų galimybių tad būkite atidūs ir pasinaudokite puikiu laiku. Pinigų saugykloje esančią skrynią taip pat gali atsirakinti ir tie kas turi savo Ba dzi horoskopus ir žino savo asmeninį elementą. O kas nežinote - pats laikas sužinoti kad galėtumėte naudotis sau palankiu laiku ar apsisaugoti nepalankiu metu. Tai gi liepos mėnuo suteiks galimybę tiems kurių asmeninis elementas Medis Jan ir In, Metalas Jan ir In. Kaip atrakinti Pinigų skrynią? Tam reikalinga žinoti savo metų Gyvūną ir mokėti susirasti šį sektorių savo namuose pagal Feng shui 24 kalnų schemą. Tie kas turite savo namų Feng shui brėžinius bus lengva tai surasti. Į asmeninio metų gyvūno sektorių namuose reikia pastatyti Jaučio skulptūrėlę, tuomet atsivers galimybės. Dovana gimusiems Ožkos metais. Ožkos kurių asmeninis elementas yra tarp paminėtų į savo asmeninį sektorių Pietvakariai 1 stato Jautuką. Jeigu per sudėtinga surasti galite užsisakyti konsultaciją.
Mėnuo prasideda su Klestėjimo energija - tai gi galima uždirbti, sutaupyti, pradėti naują projektą. Ir jeigu jau seniai apie tai galvojote pradėkite liepą. Rugpjūtis bus Metų ir Mėnesio energijos konflikto laikas, taip pat formuos Ugnies bausmės struktūrą. Tad naujus projektus atidėti rugpjūčiui neverta. Kartu su Klestėjimo energija atkeliauja ir Žinomumo energija. Deja ir toliau tęsis nesusikalbėjimas, sunkūs santykiai. Sunku bus sutarti namuose, darbuose, versluose. Būtinas sąmoningumas ir išmintis, kad Ugnies perteklius virstų išminties Vandeniu, o ne Gaisrais. Planavimas ir drausmė bus sėkmės įrankiai liepą. Naudinga keliauti, mokytis, kurti, tobulėti ir pradėti ką nors naują. Verta pataupyti ateičiai. Apgalvoti investicijas ir saugoti tarpusavio santykius šeimose ir darbe. Atkeliavusi Ugninė Ožka pasirūpins ir savo draugais gimusiais Arklio, Triušio, ir Kiaulės metais lauks mėnesio energijos pagalba.
Dienos kai naudingos energijos bus daug 2, 4, 13, 14, 15, 25, 26, 27
Iš jų stipriausio kirptis - 2. 13 ir 15
Dienos kai geriau svarbių klausimų nespręsti ir naujų veiklų nepradėti - 3, 6, 9, 11, 16, 18, 23, 28, 30.
Net ir blogiausioje dienoje yra tinkamos ir sėkmingos valandos. Taip pat labai naudinga žinoti ir savo Asmeninį elementą ir asmeninį Grioviką, ir savo asmeninę Klestėjimo energiją. Kai kad gyvūnas gali būti Griovikas, tai tas kuris stovi astrologiniame rate priešais mus. Taip yra ir Gyvūnas nešantis mums Klestėjimą ir Gausą. Tad net jeigu ir diena patenka į nelabai palankių bendrąjį sąrąšą, bet Jums asmeniškai tai Klestėjimo energija - rezultatas bus teigiamas. O griovimo dieną, deja net jeigu tai ir pati sėkmingiausia diena - geriau nieko naujo nepradėti. Visa tai yra Jūsų asmeniniame Horoskope. Gyvūnai draugai, Gyvūnai Globėjai, Griovikai ir Karminiai atidirbimai.


Comments


bottom of page