top of page

Medinio Drakono mėnuoNuo balandžio 5 dienos iki gegužės 4 dienos bus Medinio Drakono mėnuo. Tokios pat energijos vyraus visus ateinančius 2024 metus. Jeigu šis mėnuo Jums bus kuo nors įsimintinas būtinai pasižymėkite. Ateityje 2024 laukia panašios tendencijos.
Dažnai Medinis Drakonas lyginamas su galingu ir tvirtu Medžiu augančiu kalno viršūnėje. Tad pusė mėnesio bus užpildyta Didžiojo Medžio energija, kai norisi tobulėti, kurti, augti. Deja Didysis Medis nelankstus, labai kategoriškas ir užsispyręs, tad susikalbėti bus nelengva. Kitą mėnesio pusę labiau jausis Jan Žemės energija, nes Drakonas priklauso Žemės elementui. Norėsis pailsėti, apims toks nelauktas tingulys. Žemės elementas niekada nekonfliktuoja. Bet čia bus žemės kalno laikas. Jeigu Jums asmeniškai žemės elementas naudingas, tuomet tas tingumas bus mažiau jaučiamas ir pasireikš toje srityje kurią Jums atitinka Žemės elementas. Kitiems gali atrodyti kad viskas sustojo, tarsi kalnu užklojo. Prireiks planavimo ir papildomų sąmoningų pastangų. Jeigu žemės elementas Jums pinigai - sąstingis bus šioje srityje, jeigu tobulėjimas - strigs šioje srityje. Kokias sferas palies priklauso nuo Jūsų asmeninio horoskopo ir nuo to ar elementas Jums yra naudingas ir palankus.
Drakonas Imperatoriškas gyvūnas. Tad du Drakonai visada konkuruoja tarpusavyje. Tie kas gimėte Drakono metais Jums bus laikas, kai labai lengva save netyčiom nubausti ar pačiam susikurti problemų ir bėdų. Toks tarsi savibaudos laikas, klaidų laikas.
Drakonas nedraugauja su gimusiais Šuns metais. Jie nesupranta vienas kito.
Gimusiems Šuns metais taip pat bus nelengvas mėnuo. Vyks asmeninės energijos pramušimas. Aplinkos energijos nepalaikys ir vers priimti naujus sprendimus.
Medinis Drakonas taip pat dešimties bėdų ir problemų su pinigais laikas. Nuo 2024 metų, kai prasidės 9 periodas toks derinys bus vadinamas diena be pinigų arba metais be pinigų. Kartais šis stulpas Medinis Drakonas vadinamas bankroto stulpu. Tad būkite atidūs išlaidoms, taupykite pinigus ir atsisakykite spontaniškų pirkinių; Visą mėnesį bus aktualūs ekonomikos ir pinigų klausimai. Taip pat galima laukti kažko naujo, net neįprasto. Verta viską tikrinti, neskubėti ką nors paskelbti, gerai apgalvoti ir planuoti į priekį. Laukia nestabilus mėnuo.
* Dienos be pinigų energijos - balandžio 13 ir 15. Kai geriau neatlikti jokių didelių pirkimų, investicijų. Naudinga neišleisti pinigų, ypač didelių sumų. Tiesiog dienos energijos veikia atvirkščiai ir pritraukia nuostolius. Kuo didesnės išlaidos, tuo didesnė tikimybė didelių išlaidų ateityje.

* Netinkamos dienos ką nors naują pradėti balandžio 8, 13, 15, 20, 25, 27 ir gegužės 2 dieną ;

* Netinkamos dienos gydytis ar eiti pas gydytojus konsultuotis - 8, 20 ir gegužės 2 dieną ;
O tiems kas turite savo horoskopus ir žinote savo gimimo mėnesio gyvūną ir jeigu tai yra Gyvatė (tai yra gimusieji nuo gegužės 5 iki birželio 4 ) - Drakono mėnuo Jums bus Dangaus Gydytojo mėnuo. Tai laikas kai galite gauti gerą patarimą, patekti pas naują gerą gydytoją, sulaukti geros pagalbos ar net visiškai pasveikti. Tad pasinaudokite asmeniniu palankiu laiku stiprinti sveikatą ar kreiptis pas gydytojus;

* Balandžio 7, 9, 14, 19 ir 26 dienos tinkamos naujai veiklai, pasirašyti naują darbo sutartį, atnaujinti ar pradėti savo verslą, atnaujinti veiklas po pertraukos ar atostogų.

* Balandžio 19 - diena kai galima atlikti "pinigų kasimo ritualą" Apie tai išsamiai rašiau Instagram ir FB. Galite paskaityti kaip tai atlikti.
* Balandžio 7 ir 17 dienos tinka kirptis ir būtent kirpimo procesu atnaujinti savo finansinę sėkmę.0 comments

Comments


bottom of page