top of page

Rugpjūtis - Žemės Beždžionės mėnuoRugpjūtis - Žemės Beždžionės mėnuo, kuris prasidės nuo rugpjūčio 7 dienos ir tęsis iki rugsėjo 7 dienos. Kas met mes pragyvenam Metų ir Mėnesio energijų konfliktą. Kiekvienas metų gyvūnas turi savo nemylimą gyvūną 12 gyvūnų zodiako rate ir su juo kovoja. Tai gi metų Tigras nemyli Beždžionės. O rugpjūtis ir bus Beždžionės mėnuo. Mums visiems pats sudėtingiausias mėnuo metuose. Labai daug nesusikalbėjimo ir vienas kito nesupratimo. Tad būkite atidūs, sąmoningi ir dėmesingi.
Žemės Beždžionė yra draugiška. Tai didžiuli akmeningo kalno simbolis, kalno kurios viduje slypi daug naudingų iškasenų ir turtų. Tik deja, kai vyksta susidūrimas tarp gyvūnų šios visos gerosios savybės tiesiog neveikia. Todėl visą mėnesį bus labai nepalanku ką nors svarbaus ir naujo pradėti. Jeigu turite tai padaryti, pasistenkite suspėti iki rugpjūčio 7 dienos.
Visą mėnesį bus sunku sutarti, susitarti ir susikalbėti. Tai jausis ir namuose ir darbuose ir aplinkoje. Lengvesnis mėnuo bus gimusiems Žiurkėms ir Arklio metais. Gimusiems Beždžionės metais naudinga būti aktyviems, bet išmintingiems. Sava energija palaikys. Beždžionės draugai žmonės gimę Žiurkė ir Drakono metais tai pat pajaus pagalbą, tik ji nebus labai stipri, nes Beždžionei ir pačiai reikia atlaikyti Tigro atakas ir nelieka laiko draugams. O Gyvatė geriausias Beždžionės draugas taip pat patenka į Tigro nemalonę. Tigro draugai - gimusieji Arklio ir Šuns metais taip pat bus globojami. Visi Tigro metai labai sėkmingi vedyboms tiems žmonėms, kurių horoskope dienoje yra tokie gyvūnai - Kiaulė, Arklys, ir Tigras. Santuokos bus stabilios ir ilgalaikės. Mėnuo savyje neturi Ugnies elemento. Be Ugnelės mes tampame liūdni, užvaldo niūrios nuotaikos, nėra džiaugsmo. Ugnis tai ir ekonomika. Tad aplinkoje gali pasijausti sąstingis ir įvairiausios kliūtys. Tie kas savo asmeniniame horoskope turi Ugnies tai pajaus daug švelniau. Šį mėnesį mes visi prisiliesime prie struktūros vadinamos Ugnies bausme. Tai trijų gyvūnų sąjunga - Tigro, Beždžionės ir Gyvatės. Visiems kas gimę Gyvatės metais ir visiems kieno horoskopo viduje bet kuriame stulpe yra Gyvatę - šį mėnesį būkite labai atidūs sveikatai, kraujotakos sistemai, kraujospūdžiui, širdžiai. Taip pat atsargiai vairuokite ir venkite nereikalingų konfliktų. Padidėja ir traumų ar operacijų galimybė. Ši struktūra palies ir visus mus nes Gyvatės dienomis visi be išimčių būsime veikiami šių energijų. Tai bus rugpjūčio 8 ir 20 dienos. Man labai patinka kinų astrologija, nes kinai visada ieško būdų kaip nukreipti nenaudingą energiją ir net pačiu nepalankiausiu metu gyventi sėkmingai. Tai gi kad šie trys gyvūnai nesusijungtų ir nepritrauktų nenaudingų energijų galima pasinaudoti simbolika. Jeigu Jūs neturite horoskopo ir nežinote kokie elemental Jums naudingi - tuomet rugjūtį labai naudinga su savimi turėti talismaną Kiaulę. Tai gali būti raktų pakabukas, statulėlė ant darbo stalo ir t.t. Kiaulė yra geriausias Tigro draugas. Tad Tigras sutikęs savo draugą tikrai neis į konfliktą, o eis bendrauti su senu geriausiu gyvenimo draugu. Tigro ir Kiaulės sąjunga sukuria Medžio elementą. Tad rugpjūtį nešiokite Kiaulytę ir jis bus Jums puikus talismanas visą mėnesį. Jeigu turite horoskopą ir žinote sau naudingus elementus tuomet Gyvatei iš konflikto išvesti tiks Arklys ir tai duos Ugnies elementą. Taip pat jeigu Jums naudingas Vandens elementas Gyvatei į draugus tiks Žiurkė. Jeigu naudingas Metalas tuomet susiraskite Gaidžio talismaną. Tai talismanai pagal žmogaus gimimo metų gyvūnus. Kiekvieno horoskopas yra skirtingas ir net ir konfliktinis mėnuo gali atnešti daug galimybių.

Palankios ir stiprios dienos - 9, 18, 19, 21, 31. Jeigu reikia ką nors svarbaus pradėti ar nusveikti ir tuomet rinkitės šias dienas.
Naudinga kirptis - 9,19,31. Taip mes kirpimu aktyvinam Gausos energiją.
Dienos be pinigų energijos - 11 ir 13 - kai geriau vengti didelių pirkimų ir inevesticijų.
Nepalaikančios energijos kai geriau naujų ir svarbių darbų tokiomis dienomis nepradėti - 2, 4, 8, 14,15, 16, 20, 26, 27, 28.


0 comments

Comments


bottom of page