top of page

Rugpjūtis - Metalinės Beždžionės mėnuo


Nuo Rugpjūčio 7 dienos iki rugsėjo 7 gyvensime Metalinės Beždžionės energijų poveikyje. Tai bus gana neramus ir nelengvas mėnuo. Paskutinius tris mėnesiu nuo gegužės gyvenome stipraus Ugnies elemento poveikyje, dabar ateina Metalas. Metalinė Beždžionė - tai Jan Metalas viršui ir pati Beždžionė yra Jan Metalas. Prasideda rudens sezonas. Matėme kaip pasireiškė Ugnis perteklius mūsų gyvenimuose, emociniame fone ir gamtoje. Gaisrai liūtys, emocijos bendraujant, kraujotakos sistemos jautrumas.Nuo Rugpjūčio 7 dienos iki rugsėjo 7 gyvensime be Ugnis elemento. Toks laikas bus iki metų pabaigos. Metų energijose taip pat nėra Ugnies. Ugnis - tai ne tik gaisrai, emocijos bet ir ekonomika. Kai tik aplinkoje neliks Ugnies - pajusime ir mes. Kai nėra Ugnies apima liūdesys, apatija, depresija, ekonomikoje sulėtėjimas, nuosmukis. Labai naudinga Ugnies įnešti į savo gyvenimą patiems. Juokitės, būkite linksmi ir laimingi. Šokiai taip pat Ugnies elementas, sporto varžybos, komedijos, cigūno meditacijos, joga, maisto ruošimas, kepimas. Dažniau dekite žvakes. Labai naudinga tai daryti bus Pietryčiuose, Jūsų namų pietrytiniame sektoriuje. Apelsino, cinamono aromatai. Raudonas vynas, gril kepsniai. Geras apšvietimas namuose, kurkite židinį, laužus. Eikite į pirtį. Šie patarimai ir veiklos puikiai tiks iki metų pabaigos. O tiems kam patinka ritualai - paruošiu specialų postą, kaip savo namuose suaktyvinti Ugnies elementą. Reiks Aklio, Tigro ir Šuns sektoriuose pagal Feng shui 24 kalnų schemą pastatyti specialius aktyvatorius. Tiems kas jau turite savo namų Feng shui audito planą - tai bus labai lengva tai padaryti. Sėkmingas laikas bus tiems kam naudingas Metalo elementas ir tiems kas Ugnies turi savo Horoskopuose. Tai žmonės gimę Gyvatės, Arklio ir Ožkos metai, mėnesiai ir dienomis ir valandomis. Ir tie kas gimė Ugnies metais. Ugninė Beždžionė, Ugninis Triušis ir visi kiti. Sunkiausias mėnuo laukia gimusiųjų Tigro metais. Geras mėnuo bus tik gimusiems Medinio Tigro metais. Beždžionė ir Tigras yra priešpriešinės energijos. Tad Gimusiems Tigro metais teks prisitaikyti, gyventi kitaip, naujai. Tai permainų laikas, kai mokomės pažvelgti ir į kitas tiesas ir gyvenimas moko patirti tai kas ne visada atrodo priimtina. Beždžionė - diplomatas, laviruojantis ir mokantis prisitaikyti, manipuliuojantis kitais. Tigrui tai suprasti labai sunku. Jis atviras, agresyvokas, sąžiningas ir tiesmukas. Tad Tigro metasi gimusiems teks mokytis diplomatijos ir gudrybių. Beždžionė puikiai sutaria su Drakonu, Gyvate, Žiurke. Tad gimusiems šiais metais energijos bus palankios. Beždžione nepalaiko ir kenkia gimusiems Kiaulės metais.

Jautri taps virškinimo sistema, plaučiai, storasis žarnynas, kepenys.

Jeigu planuosite ir veiksite ramiai mėnuo bus geras. Metalas tai planavimas, atidumas ir atsarginis veiksmų planas.

  • Visus svarbiu darbus reiktų pabaigti iki rugpjūčio 23. Retrogradinio Merkurijaus laikas nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 15 dienos. Tai laikas kai netinka tuoktis, pradėti naujų verslų, keliauti. Pirkti namus, butus, automobilius, kompiuterinė techniką, telefonus. Tinka baigti tai kas pradėti, medituoti, mokytis ir tvarkyti seniau pradėtus dalykus.

  • Geros dienos įvairiausioms veikloms - 9, 10, 11, 13,14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30

  • Nepalankios dienos, kai energijos nepastovios ir konfliktuoja tarpusavyje - 6, 7, 8, 15, 17, 19, 27, 29, 31. Tokiomis dienomis sunkiau susikalbėti, ne viskas einasi sklandžiai. Bijoti tokių dienų neverta, nes žinant kad energijos nebus taikios, galima patiems būti diplomatiškiems ir taikiems.

  • Kirptis ir taip aktyvinti savo piniginę sėkmę - 2, 10, 22, 26 ir rugsėjo 3;

  • Pradėti laikytis dietos ar atsisakyti kokių nors įpročio - 14, 19, 26, 31

  • Geros dienos įsidarbinti ar pradėti dirbti ką nors nauja -10, 22 rugsėjo 3;

  • Dienų be pinigų energijos - 6 ir 8; Netinka verslui, investicijoms, neatidaryti atidaryti naują banko sąskaitą. Netinka sutarčių ar didelių finansinių sandorių pasirašymui. Automobilio, buto, namo pirkimui.

  • Jaunatis -16

  • Pilnatis - 31

Renkantis dienas visada yra svarbiu įvertinti ir savo asmenines nepalankias dienas. Jeigu diena sėkminga, bet asmeniškai Jums ji yra asmeninio "pramušimo" diena, sėkmės ji ne atneš.

Rugpjūčio mėnesį Feng shui energijos namuose.

Geriausi sektoriai kuriuose verta praleisti kuo daugiau laiko - Pietryčiai, Pietūs, Pietvakariai ir Vakarai.


Gero rugpjūčio!

0 comments

ความคิดเห็น


bottom of page