top of page

Rugsėjis Žemės Gaidžio mėnuo
Nuo rugsėjo 7 iki spalio 7 dienos gyvensime Žemės Gaidžio energijose. Bus daug ramesnės energijos nei rugpjūčio mėnesį. Žemės Gaidys taikus ir mielas. Tai Žemės ir Metalo elementai, dirva ir mažasis metalas. Aplinkoje visiškai nebeliks ugnies. Tik tie žmonės kurių horoskope yra ugnis nepajus šaltos ir stingdančios ir į liūdesį vedančios energijos. Šalta energija stingdys ekonomiką, sklandys liūdnokos nuotaikos, jausis jėgų trūkumas ir neigiamas poveikis sveikatai. Rugsėjį labai naudinga medituoti, praktikuoti cigūną, mokytis dvasinių praktikų, žiūrėti linksmus filmus, šokti, sportuoti. Dažniau užkurti židinį ar uždegti žvakes namuose. Naudinga dirbti, kurti ir nepasiduoti liūdnoms mintims. Kaip ir visus metus taip ir rugsėjį bus labai naudinga viską planuoti ir visose gyvenimo srityje palaikyti tvarką ir discipliną. Rūpinkitės savo sveikata, jautresnė stresams bus virškinimo sistema, plaučiai ir žarnynas.
Gaidys nedraugauja su Triušiu. Tas gimusieji Triušio metais kaip ir kiekvieną rugsėjį gyvens nepalankiose energijose. Gaidys draugauja su Gyvate ir Jaučiu, tad savo draugus visada pasaugos. Na o slaptas Gaidžio draugas yra Drakonas, tad ir gimusiųjų Drakono metais lauks palaikymas. Gaidžio mėnesį gimusieji Gaidžio metais gali patys sau sugalvoti problemų, įsijungia savi bauda. Tad neskubėkite ir apgalvokite savo sprendimus, tik tada veikite.

Puikios dienos rugsėjį - 6, 13, 15, 25, 27 ir spalio 7. Tai sėkmės dienos kai įvairiausios veiklos ir darbai bus sėkmingi.
Rugsėjo 6 - diena kai tinka kirptis ir kirpimo procesu aktyvinti savo piniginę sėkmę;
Tiems kas pamėgo "pinigų kasimo ritualą" - jį atlikti galite rugsėjo 13 dieną.
Naujiems darbams ir ilgalaikiams projektams naujai pradėti netinka rugsėjo 4, 7 ,8, 16, 19, 20, 21, 28. Tai dienos kai energijos konfliktuoja tarpusavyje.
Nuo rugsėjo 10 iki spalio 3 dienos vėl gyvensime redrogradinio Merkurijaus įtakoje. Tai laikas kai tinka mokytis, medituoti. Šis laikas nėra tinkamas dideliems pirkiniams ar investicijoms, remontui ir naujoms veikloms. Dažniausiai pasibaigus šiam laiku tampa aišku, kad pirkinys nepateisino lūkesčių, dažnai genda ar tiesiog yra nereikalingas.

Tiems kas turite savo namų planus su Feng shui sektoriais ir žinote koks kambarys yra kokiame sektoriuje įtraukiu naują skiltį - mėnesio energijas sektoriuose.
Pačios geriausios energijos bus - Šiaurėje (1/9) ir Pietuose (9/8). Tad tuose kambariuose naudinga praleisti kuo daugiau laiko, dirbti, miegoti ilsėtis. Jeigu žinote ir periodo energijas savo namuose, ir jos paminėtuose sektoriuose yra geros, tuomet galite daryti Feng shui formulės ir statyti aktyvatorius. Jeigu norite romantikos, ar naujų santykių pietų sektoriuje pamerkite gėlę. 9/8 pietuose skatina ir šeimos pagausėjimą. Gyvą į vazą pamerktą gėlę reiktų keisti kas tris dienas nauja. Na o tiems kieno įėjimo durys, miegamasis, svetainė, virtuvė ar darbo kambarys šiaurėje ar pietuose bus labai sėkmingas mėnuo.
Neigiamos energijos vis dar bus centre (5/4), šiaurės - vakaruose (6/5) ir rytuose (3/2)
Centre (5/4) - labai nepalankus derinys. Kuo mažiau laiko praleiskite namų centre. Visus metus netinka čia dirbti ir miegoti. Būtinai pastatykite apsaugas. Apie 5-to energijas yra atskiras postas
Tai bendra mėnesio energijų prognozė. Kiekvienas mes turime savo horoskopą, ir kiekvieną skirtingai veikia mėnesio ir metų energijos. Tad net ir netinkama diena, silpna diena savyje turi gerų ir sėkmingų valandų. Taip pat paminėta prasta diena, įvertinus Jums asmeniškai gali būti palanki. Tad linkiu veikti jeigu tik yra noras, klausyti savo širdies ir pasižiūrėti į savo horoskopą. Gero rugsėjo.


0 comments

Comments


bottom of page