top of page

Sausis - Medinio Jaučio mėnuoNuo sausio 6 iki vasario 4 gyvensime Medinio Jaučio energijose. Nors ir sutikome Naujus Metus, pagal kinų kalendorių tai bus paskutinis Triušio metų mėnuo. Sausio mėnesį karaliaus Medinis  Jautis,  tai labai IN- iška energija, lėta kaip sušalusi žemė. Viršuje Medis, kuris kaip sakoma sėdi ant savo pinigų. Tingėsis ir daugiau norėsis ilsėtis ar atostogauti. Sausį Medinis Jautis atneša galimybę uždirbti. Tiems kas bus aktyvus bus geras laikas.

Mėnesio pabaigoje atsiras ir šiek tiek ugnelės, ir visada kai tik atsiranda ugnelė atsigauna ekonomika. Tiems kas dirbs, netingės tiems seksis. Pirma mėnesio pusė geresnė. Antroje mėnesio dalyje atsiranda nepalankių derinių, nes formuojasi pusė  Ugnies bausmės struktūros. Gali būti nauji ugnikalnių išsiveržimai, galimi įvairūs nauji virusai ar epidemijos. Medinis Jautis visada apdovanoja tuos kas dirba ir netinginiauja. Jeigu sausį atostogaujate, atostogų metu labai naudinga apgalvoti savo veiklas .

Jaučio sąjungininkams gimusiems Gaidžio ir Gyvatės metais bus palankus laikas. Gyvatės metais gimusieji norėsi laivai leisti pinigus ir tikrai gali išleisti labai daug. Tad sausį gimusiems Gyvatės metais verta planuoti savo išlaidas. Gimusiems Gaidžio metais sausį verta saugoti savo sveikatą ir vengti rizikų. Gimusiems Žiurkės metais ateina geriausio draugo mėnesio energija, draugas visada pagelbės. Gimusiems Drakono metais Jaučio mėnuo įjungia griovimo žvaigždę. Tai laikas kai tenka atsisakyti to kas paseno. Gimusiems Ožkos metais -  pramušimo mėnuo. Ožkom sausį naudinga gerai pailsėti ir apgalvoti metų pasiektus rezultatus, bei pasikrauti energija. Laukia aktyvūs Drakono metai, kurie suteiks daug naujų galimybių. Ožkos metais gimusieji reikia tiesiog ramiai paleiskite šį mėnesį, joms taip pat nusimato naujos pažintys ir kelionės. Plačiau apie Drakono metus ir visas ateinančias energijas ir Feng shui ir Ba dzi astrologijos  - papasakosiu Drakono metų prognozėje, kuri vyks uždaroje grupėje FB. Šį kartą suplanavau kitą formatą - bus trumpi įrašai, kuriuos galėsite peržiūrėti laisvu laiku, pasirinkdami tik Jus liečiančias temas. Sužinosite kur bus geriausios metų energijos Jūsų namuose, Jūsų asmeniniuose sektoriuose. Ir kaip užrakinti neigiamas, kad jos nepridarytų žalios Jums.

 

Nepalankios dienos, kai energijos konfliktuoja tarpusavyje - 9, 10, 11, 21, 22, 23

Dienos be pinigų energijos - gruodžio 

Pilnos gausos ir geros energijos - 3, 7, 12, 15, 17, 19, 20, 24, 26, 27, 29, 31

Tinkamos kirptis ir taip aktyvinti savo piniginę sėkmę - 12, 13, 24, 25

Atsisakyti blogų įpročių, pradėti dietą - 10, 15, 22, 27 ir 3 vasario

Dideliems pirkiniams, nekilnojamam turtui įsigyti - 12, 16, 24, 28

Eiti konsultuotis pas gydytojus - 15, 17, 27, 28, 29, 30

Labai geros pradėti dirbti naujam darbe - 13 ir 25

Papildyti savo sąskaitas banke ar gauti pinigų  - 12, 13, 14, 18, 24, 25, 26, 30

 

Geriausi sektoriai sausį - centras, šiaurė, pietūs, pietvakariai, vakarai.

Blogiausi - šiaurės vakarai ir pietryčiai nes čia atkeliavę blogiausios metų ir mėnesio energijos. 

 

 

0 comments

Comments


bottom of page