top of page

Spalis - Metalinio Šuns laikas


Metalinis Šuo - pagal kinų astrologiją tai piktas, agresyvus ir sunkaus charakterio Šuo. Tokio Šuns geriau neerzinti ir būti taikiems, nes energijos gali tapti nevaldomos. Metalinis Šuo atsimena visas nuoskaudas ir baudžia. Tai užsispyręs ir karingas Šuo.. Nuo spalio 8 iki lapkričio 7 dienos gyvensime tokiomis energijomis. Kantrybė, ramybė, draugiškas bendravimas ir dėmesingumas bus šio mėnesio sėkmės pagrindas. Negatyvo deja daug, atėjęs Metalinis Šuo įvertins mus ir mūsų veiksmus. Domėkitės savo gyvenimu, mažiau nagrinėkite kitų poelgius ir veiksmus. Šuo tai sezonas tarp rudens ir žiemos, tai persijungimo gamtoje laikas.

Šuo turi savo draugus kuriuos palaikys. Slaptas Šuns draugas gimusieji Triušio metais. Šuo taip pat puikiai sutaria su gimusiais Arklio ir Tigro metais. Jeigu žinote savo naudingus elementus ir ugnies elementas Jums naudingas, tuomet mėnesio talismanu Jums bus Arklys arba Triušis. Sunkus mėnuo gimusiems Drakono metais, nes Šuo pramušinėja Drakoną. Šuo ir Drakonas du gyvūnai kurie visiškai skirtingai supranta Pasaulį. Tai gi Drakonams nebus lengva, bet pramušdamas Drakono energijas Šuo Drakonams atidarys naujas galimybes uždirbti ar sukurti kažką nauja. Gimusiems Drakono metais šį mėnesį verta būti atidesniems ir kelyje ir namuose, ir veiklose. Ramybė ir emocijų kontroliavimas būtinas, tik taip galėsite pastebėti naujas galimybes, kurias Jums gali atverti Metalinis šuo. Drakonai gali nukreipti nepalankią Šuns energiją su savo ar Šuns slaptu draugu. Drakonams Žiurkė bus mėnesio talismanas, jeigu Vandens elementas yra naudingas. Talismanus galima nešiotis kaip raktų pakabukus arba pasistatyti ant savo darbo stalo.

Ir Vanduo ir Medis sėkmingi šio mėnesio elementai. Šių spalvų apranga taip pat pritrauks palaikančias energijas. Pardavimai, konsultavimas, kūryba, mokslai, meditacijos tai veiklos kurias palaikys mėnesio energijos. Jautresnė bus visų mūsų virškinimo sistema, tad mityba ir šiltas maistas bus svarbu visą mėnesi. Šį Metalinio Šuns mėnesį į vyks ir dalinis Saulės užtemimas atidarysiantis užtemimų koridorių;


Dienos be pinigų energijos spalio 10 ir 12. šiomis dienomis venkite didelių pirkinių ir investicijų. Nes pinigų energija šiomis dienomis linkusi mažėti ir atnešant nuostolius.


Dienos tinkamos kirptis - 3.7 ir 20. ir lapkričio 1;


Aktyvios ir klestinčios - 9, 16, 20 ir 21, tinkamos ir skolų grąžinimui ir investicijoms.

Taip pat stiprios ir tinkamos veikloms- 3, 7, 8;


Svarbių veiklų geriau nepradėti - 5, 10, 11, 13, 18, 22,2 8, 29, 30; Didesnė klaidų, ginčų, sąlygų nesilaikymo ir kitų kliūčių galimybė. Tai dienos kai konfliktuoja energijos.


Spalio 9 dieną Pilnatis


Spalio 25 vyks dalinis Saulės užtemimas atidarantis užtemimų koridorių iki lapkričio 8 dienos kai įvyks pilnas Mėnulio užtemimas. Užtemimų metas visada iškelia įvairiausius karminius klausimu ir yra gana nelengvas laikas. Užtemimų metu geriau nežiūrėti į patį užtemimą ir kuo mažiau patirti užtemimo energijos.


コメント


bottom of page