top of page

Astrologija Ba Dzi

tai mokslas analizuojantis ką atsinešėme gimdami ir kas yra nulemta, kokia Dangaus sėkmė teko gimstant
Screenshot 2020-01-15 at 18.47.54.png
Screenshot 2020-01-15 at 19.11.26.png
Screenshot 2020-01-15 at 19.13.11.png
Screenshot 2020-01-15 at 19.12.36.png
Screenshot 2020-01-15 at 19.13.45.png
Screenshot 2020-01-15 at 19.15.20.png
Screenshot 2020-01-15 at 19.14.52.png
Screenshot 2020-01-15 at 19.14.14.png
Medis JAN.png
Screenshot 2020-01-15 at 19.12.02.png
Kiekviename iš mūsų apsijungia
     Dangaus sėkmė,
                        Žmogaus sėkmė
                                             Žemės sėkmė
Išvertus iš kinų kalbos Ba Dzi – tai aštuoni kinų hieroglifai, o daugeliui iš mūsų tai tik gražūs bet neaiškūs kitos kultūros simboliai. Šie aštuoni simboliai - tai keturi Gyvūnai ir keturi Visatos elementai. Dvylikos Gyvūnų kinų horoskopą pagal žmogaus gimimo metus -  žino daugelis. Astrologija Ba dzi analizuoja  Dvylikos Gyvūnų ir dešimties Visatos elementų derinį, kuris aprašo kiekvieno mūsų Likimą vos tik mums gimus ir įkvėpus pirmą oro gurkšį.  Aštuoni hieroglifai aprašo Visatos sudėliotą mūsų Sielos progamą. Dažnai Ba dzi horoskopas dar vadinamas keturiais likimo stulpais.
zenkliukas.png
as 50.jpg
Mane šioje astrologijoje labiausiai žavi galimybė pačiam pakeisti, sušvelninti gimimo metu surašytą likimo programą, aktyviau pasinaudoti savo sėkmės periodais, suprasti kokios veiklos ir elementai leis būti turtingiems, sveikiems ir harmoningiems. Net ir neturint reikiamo elemento galima tai kompensuoti veikla, darbu, pomėgiu, stiprinti tinkamomis spalvomis, maistu, draugyste su kitu žmogumi, kuris tinka pagal naudingą elementą. Antroji puselė taip pat gali harmonizuoti Jūsų penkių elementų ratą, suteikdamas/a dar daugiau laimės, sveikatos ir gausos. Verta tai žinoti ir pilnai naudoti visas Gyvenimo suteiktas galimybės.  Sakoma kad kiekvienas gimdamas gavo dvylika talentų - tai gal jau laikas juos pažinti ir suprasti? Jeigu įdomu prisijunkite į grupę FB -9 lotosai. Ten rasite dienas kada verta kirptis ir taip aktyvinti savo Gausos energiją, Rasite informaciją apie dienas kurios neturi pinigų energijų.  Sutartys pasirašytos tokiomis dienomis neš tik nuostolius ir problemas. Dideli pirkiniai nepasiteisins ir greitai ges....ir dar daug įdomios ir naudingos informacijos.
Kodėl naudinga žinoti savo Ba dzi horoskopą ?
Sakoma kad Visata ir Gamta yta sudarytos iš penkių elementų - Ugnies, Žemės, Metalo, Vandens ir Medžio. Kiekvienas elementas gali būti Jan (didelis) ar In (mažas).
Astrologija Ba dzi analizuoja kokius elementus žmogus gavo gimdamas. Harmoningam ir sėkmingam ciklui reikia visų penkių Visatos elementų. Todėl vertta sužinto ar turi visus penkis? Tik dešimt procentų visų Pasausio žmonių turi visus penkis elementus. Visi kiti turi mažiau, po keturis, tris ar du elementus.  Žinant sau naudingus ir nenaudingus elementus bus lengva suprasti kada reikia ilsėtis o kada dirbti iš peties. Kiekvieni metai atneša vis kitokį derinį. Štai 2021 Metalinio Jaučio metai. Jie bus puikūs tiems kam Metalas  ir Žemė yra naudingi. Kai elementai ir energijos tinkamos ir palaikančios viskas labai lengvai sekasi. Todėl svarbu žinoti tokius gyvenimo periodus ir jais pasinaudoti. Visiems ateina laikas kai atkeliauja nepalankios energijos. Tokias metais ar mėnesiais svarbu save pasaugoti, atiduoti patiems duoklę energijoms o ne laukti kol įvyks nemalonus įvykis. Sakykim metai atnešė Jums elementą kuris visus metus didins Jums išlaidas. Kitaip sakant atkeliavo išlaidų ir praradimų žvaigždė. Tai žinodamai Jūs galite nupirkti kam nors ar sau dovaną, kelionę, pradėti remontą - viskas bus susieta su išlaidomis. Bet jos bus sąmoningos ir taip atiduosite duoklę energijoms ir nemalonūs praradimai - kaip baudos, vagystė ar kita Jūsų jau neveiks. Nes Jūs pats einate koja kojon su esamomis energijomis. Ir jos tampa Jums palankiomis.  Taip pat galima daryti įvairiausias aktivizacijas, pasistatyti tinkamą talsimaną į tam tikrą sektorių - ir nedraugiškos energijos bus transformuotos į naudingas. Tiesiog įdarbintos Jūsų labui. 
Todėl visada verta išmokti pažinti tai kas nauja, nes tai kas nepalanku yra tik nepažintos vibracijos. Teisingai jas harmonizavus kos tampa naudingomis. Be to labai įdomu tai padaryti ir suprasti kaip įdarbinti savo naudai. Mes visi esame Visatos dalis o Astrologija BA Dzi ir tai dar vienas būdas geriau pažinti save ir sėkmingai realizuotis.
zenkliukas.png
bottom of page