top of page
Open Book

Feng shui mokslas tai žinios apie energiją Qi

Kinijoje energijos Qi sąvoka yra labai plati. Tai ir oras, ir kvėpavimas, tai  ir mūsųs siela, gyvybiškumas,  aktyvumas, gyvybinė energija, metų laikų kaita.  Tai gi energija Qi yra galinga gyvybinė jėga, užpildanti visus gyvus organizmus ir dovanojanti mums gyvenimą.  Net buityje mes dažnai nesusimąstydami sakome - ne neisiu, neturiu energijos., neturiu jėgų.  Kinų medicinoe sakoma, kad energija Qi teka visais organizmo kanalais. Kanalai suteikia energijos kiekvienam vidaus organui.  

Tikrasis Feng shui - tai ne senoviniai prietarai, kurių pagalba galima praturtėti.  Feng shui tai mokslas apie Visatos energijos Qi tėkmę, žinios paremtos ilgamečiais stebėjimasi ir tyrinėjimais.  Žmogus suprasdamas ir vadovaudamasis  energijos tekėjimo principais gali būti sveikesniu, laimingesniu ir turtingesniu.

Žmonės praktikuojantys Feng shui įgyja gebėjimą jausti energiją Qi savo namuose, darbo aplinkoje ir apskritai gyvenime.

106603855_3005382569575526_3219200688660
Climbing Plants

Feng shui pagalba

galima harmonizuoti gyvenamąja erdvę. 

Labai svarbu žinoti ar turite visus sektorius savo namuose. Ir kokie kambariai yra tuose sektoriuose.  Kiekviena pasaulio šalis atsakinga už tam tikrą mūsų gyvenimo sritį.

  • Šiaurė - tai mūsų karjera,  sėkmė darbe,  tinkamai sustiprinus šį sektorių sėkmė ateis labai greitai. jeigu sektorius pažeistas - nuolat susidursite su kliūtimis ir nesėkmėmis darbe.

  • Šiaurės rytai - sėkmė moksluose, išmintis, teisingi sprendimai, klestėjimas

  • Rytai - šeimos ir sūnų sektorius; Tinkamai aktivizuota neš sėkmė jaunajau kartai namuose. Pažeistas gali pasireikšti  sūnų nepaklusnumu, ligomis, nenoru mokytis ar priklausomybėmis,

  • Pietryčiai - augimas,  vystymasisi, pinigai ir klestėjimas.

  • Pietūs - tai sektorius atsakingas už sėkmę, šlovę, žinomumą;

  • Pietvakariai - moters/ mamos sektorius namuose. 

  • Vakarai - atsakingi už šeimos sveikatą, vaikus ir kūrybą. Jeigu vakarų sektoriaus nėra -bus sunku pastoti. 

  • Šiaurės vakarai - vyro, tėvo sektorius, pagalba aukščiau stovinčių - tėvų, mokytojų, vadovų, valdininių, mūsų kelionės;

  • Centras - taip pat labai svarbus. Jiegu centras uždarytas - galimos dažnos ligos.

zenkliukas.png

Kinų imperatorių rūmai pastatyti pagal Feng shui žinias.

Už šių žinių atskleidimą visuomeni grėsė mirties bausmė. Todėl daugybę šimtų metų tai buvo slaptosios žinios, skirtos tik išrinktiesiems Atėjo tokie laikas kai galime šias žinais pritaikyti savo gyvenime ir savo namuose.

Nuo 2017 metų prasidėjo 9 periodas, kurio energijos jau užpildė visus miestus ir ofisus, užpildė didžiąsias erdves.. Nuo 2044 metų šios energijos ateis ir į mūsų namus ir mes gyvensime 9 periodo energijose. Ką tai reiškia ? - tai reiškia, kad tie kas klestėjo 8 periode pamažu jau jaučia, kad tenka daug daugiau dirbti kad uždirbti, energijos nebepalaiko.  Nežinant kaip naujai prisiderinti kiekvienais metais bus vis sudėtingiau. ir sudėtingiau.  Praėjusio periodo energijos bus vis silpnesnės.  Laiku pervedus savo namus į 9 periodo energijas - sėkmė bus iki 2044, kol vėl pasikeis periodas.

 Žmogaus Gyvenimą veikia  trijų tipų sėkmė  -  Dangaus, Žmogaus ir Žemės. 

Žemės sėkmė tai mūsų gyvenamoji erdvė., mūsų namai ir butai, darbo vietos, ofisai.

Harmonizuodami  ir keisdami savo gyvenamąją erdvę, galime jos poveikį pakeisti į gera.  Savo namus mes renkamės pagal savo likimą. Dažnai stebiu, kaip žmonės parduoda savo sėkmingus namus o persikėlę į kitą gyvenamąjį būstą susiduria su daugybe sunkumų.  Išanalizavus jų asmeninį horoskopą matosi, kad pasikeitė periodas ir žmogus iš sėkmingo ir į palaikančio laikotarpio perėjo į sudėtingą.  Tarsi jausdamas jis pakeitė or savo gyvenamą vietą.  Arba moteris nusipirko butą, kuriame vyro sektorius pažeistas. Tuomet bus labai sunku užmegzti naujus santykius, jeigu erdvės namuose nekoreaguoti ir neharmonizuoti. Net ir durų heksograma (kurią matuojam gyvenamoje vietoje) kalba apie tai kas seksis tuose namuose, apie pinigus, santykius, laimę ar pagalbą.

Feng shui yra naudojamas gyventojų ateičiai nusakyti.

lotosas1.jpg
bottom of page