top of page

01-19, pn

|

Online mokymai

2024 Medinio Drakono metų prognozė

Drakono metų prognozė tai informacija apjungianti kinų astrologijos Ba dzi, namų Feng shui ir naujojo 9 periodo energijas. Kviečiu pasinaudoti geriausiomis metų energijomis ir pritraukti į savo gyvenimą naujas galimybes bei klestėjimą.

Registration is closed
See other events
2024 Medinio Drakono metų prognozė
2024 Medinio Drakono metų prognozė

Data ir laikas

2024-01-19 12:00 – 2024-02-04 12:00

Online mokymai

Apie

„Medinio Drakono metų prognozė“ - seminaras vyks uždaroje grupėje FB. Grupės pavadinimas „Medinio Drakono metų prognozė“. Šiais metais bus naujas formatas. Prognozės pradžia sausio 19 dieną. Visa seminaro informacija galėsite naudotis visus metus iki 2025 metų vasario. Laisvu laiku galėsite žiūrėti paruoštą video medžiagą ir failus. Grupėje bus galimybė užduoti kilusius klausimus. Kas mėnesį - Dovanų -visi dalyviai gaus papildomą informaciją - mėnesio klestėjimo aktyvacijas.

Prognozės seminaro kaina yra 49 eurai.

Norėdami užsiregsitruoti, užpildykite registracijos formą.

Programa

Kiekvienam dalyviui sudarysiu jo 2024 metų asmeninį horoskopą, kurį analizuosite seminaro metu. Taip pat aptarsime asmenines tendencijas pagal gimimo metus, asmeninį elementą ir gyvūnus jūsų horoskopo stulpeliuose. Kalbėsime apie Drakono metų nešamas pokyčių ir pamokų energijas, o jūs sužinosite, kur nusimato geri pokyčiai ir kur verta būti atidiems. Ženklių pokyčių ir pamokų metai laukia gimusių Šuns metais. Švelnesni pokyčiai nusimato gimusiems Jaučio, Triušio, Žiurkės, Beždžionės ir Drakono metais gimusiems. Taip pat jeigu Jūsų asmeniniame horoskope kuriame nors stulpelyje yra šie gyvūnai, nusimato pokyčiai būtent toje gyvenimo srityje, kur jie yra. Sociumo aplinkoje, darbinėje veikloje, tėvų gyvenime, namuose ar naujuose projektuose, ar vaikų gyvenime - visa tai suprasite po seminaro. Sužinosite kam šiais metais naudinga pradėti naują veiklą ir kada, kam tuoktis, o kam naudinga pradėti medituoti ar užsiimti kitomis dvasinėmis praktikomis.

Kita dalis bus skirta Feng shui auditui Jūsų namuose. Aptarsime ir naujas 9 periodo energijas. Naujas Feng shui periodas pilnai prasideda kartu su Drakono metais. Mokysimės gyventi naujai. Kai kurie žmonės jau yra įrašyti į 9 periodą. Jiems seksis visus 20 metų. Gal tai Jūs? Verta sužinoti. Sužinosite, kaip suaktyvinti 9 periodo energijas savo namuose ir lengviau jas suprasti. Taip pat atliksime 2024 metų Feng shui auditą, kuris padės nustatyti, kurie kambariai bus pilni augimo energijos, o kur sutekės negatyvios energijos. Kaip ją uždaryti, kad ji nepasklistų po jūsų namus, kai neutralizuoti praradimų ir nesėkmių energijos poveikį.

Dovanų visi seminaro dalyviai gaus visas metų dienas be pinigų, dienas tinkamas kirptis ir aktyvuoti sėkmę visus metus. Pinigų žvaigždės aktyvinimo dienas ir laiką. Vyks loterija - trijų dalyvių laukia specialios dovanos.

Kviečiu pasinaudoti geriausiomis energijomis ir pritraukti į savo gyvenimą naujas galimybes bei klestėjimą. Sužinokite naudingos informacijos, patarimų, aktyvacijų ir 9 periodo klestėjimo formulių

Prognozės kaina yra 49 eurai.

Duomenys pavedimui atlikti

Eglė Tamulevičiūtė

įmokos paskirtis - už seminarą prognozė

LT537300010001522681 Swed bankas,

Veikla vykdoma pagal individualią pažymą Nr 744225

Share this event

bottom of page