top of page

05-24, pn

|

Kaunas

Meditacija "Penkių elementų ratas su balansuojančia muzika"

Kviečiu visus norinčius greitai atsigauti jėgas. Norinčius pailsėti nuo skubėjimo ir streso, pasijusti harmonijoje ir balanse. Padaryti tai lengvai ir paprastai klausant specialios muzikos. Meditacija kuriai nereikia jokio specialaus pasiruošimo, tik noro dalyvauti.

Meditacija  "Penkių elementų ratas su balansuojančia muzika"
Meditacija  "Penkių elementų ratas su balansuojančia muzika"

Data ir laikas

2024-05-24 18:00 – 21:00

Kaunas, Savanorių pr. 363, 49425 Kaunas, Lithuania

Apie

Kviečiu visus norinčius greitai atsigauti jėgas.

Norinčius pailsėti nuo skubėjimo ir streso, pasijusti harmonijoje ir balanse. Padaryti tai  lengvai ir paprastai klausant specialios muzikos.

Meditacija kuriai nereikia jokio pasiruošimo, tik noro dalyvauti. Šios meditacijos metu klausysime muziką skirtą harmoningam vidaus organų darbui. Tai senovės kinų Shaolino cigūno metodas. Penkių elementų rato muzika. Kinai sako kad Visata buvo sukurta iš penkių elementų. Penki elementai atitinka ir penkis mūsų vidaus organus. Muzika atitinka sveikų ir laimingų organų dažnį. Tai penkių elementų Medžio, Ugnies, Žemės, Metalo ir Vandens muzika. Muziką klausome tam tikra tvarka kuri atitinka mūsų natūralius vidinius procesus.

Klausant šios muzikos dažnai apima jausmas, kad pavargęs organas  tarsi ima džiaugtis ar šokti pajutęs tinkamus garsus. Užlieja ramybė ir atsipalaidavimas. Pirmą kartą dalyvaujant šioje meditacijoje man atrodė kad mano širdis iš naujo prisiminė kaip gera džiaugtis. Norėjosi būti kuo ilgiau tame skambėjime. Stipriausiai reaguoja labiausiai nuo streso pavargę organai, jie pasineria į garsų skambesį ir sugrįžta į harmoningą būvį, kuriame nėra įtampos ir streso.

Medis - tai mūsų Kepenys ir Tulžies pūslė, Ugnis - Širdis ir kraujotaka, Žemės - skrandis, kasa ir blužnis, Metalas - Plaučiai ir storasis žarnynas, Vanduo - Inkstai, šlapimo pūslė. Mes kiekvienas pagal savo gimimo dieną taip pat esame labai glaudžiai susieti su savo dienos elementu.

Mūsų gimimo dienos elementas yra mūsų jėga ir atspirties taškas. Tai gi vieni mes Medžiai, kiti Metalai ir t.t. ir kiekvienas skirtingai suprantame ir jaučiame Gyvenimą.

Ši muzikinė meditacija tobulai tinka visiems. Meditacijos metu labai įdomu stebėti kaip mes reaguojame kai skamba mūsų asmeninio elemento muzika. Todėl kiekvienam dalyviui, jeigu jis pageidaus sudarysiu kinų Astrologijos Ba dzi horoskopą ir kiekvienas dalyvis galės sužinoti savo asmeninį elementą. Jeigu norite sužinoti asmeninį elementą  - registracijos metu parašykite savo gimimo datą. Asmeninis elementas visuomet parodo koks organas jautriausias stresui. Tai žinant lengva pasirūpinti savimi ir lengviau sugrįžti į balansą pavargus, ar patyrus stresą. 

Kviečiu dalyvauti ir pačiu lengviausiu būdu padėti sau sugrįžti į harmoniją.

Meditacija vyks Kaune, jogos centre Sarasvati, nuo 18:00 valandos.

Būtina registracija užpildant registracijos formą svetainėje www.9lotosai.lt

Meditacijos kaina 20 eur.  Trukmė apie 3 valandas.

Share this event

bottom of page