top of page

06-17, št

|

Kaunas, jogos centras Sarasvati

Seminaras mokymai - Džun Juan Cigūno pirma pakopa pradedantiesiems ir norintiems kartoti

1 pakopa - tai seminaras pradedantiesiems. Kviečiu visus ateiti pažinti save naujai; išmokti atsipalaiduoti ir patirti naujų dalykų. Kviečiu visus kas norite išmokti cigūno praktikų - Shaolino cigūno.

Registration is closed
See other events
Seminaras mokymai - Džun Juan Cigūno pirma pakopa pradedantiesiems ir norintiems kartoti
Seminaras mokymai - Džun Juan Cigūno pirma pakopa pradedantiesiems ir norintiems kartoti

Data ir laikas

2023-06-17 10:00 – 2023-06-18 14:00

Kaunas, jogos centras Sarasvati, Savanorių pr. 363, 49425 Kaunas, Lithuania

Apie

1 pakopa - tai seminaras pradedentiesiems. Kviečiu visus kas norite išmokti cigūno praktikų ir kartoti jau praėjusius 1 pakopą ir suprasti ir pajusti dar giliau.  Seminaras vyks 2 dienas po 4 valandas. Po to nemokamas užsiėmimas su grupe uždaroje grupėje - žinioms užtvirtinti.   Užsiregistravusiems atsiųsiu detalesnę informaciją apie seminaro vietą ir laiką. Seminaro kaina - 120 eur, kartojantiems 69 eur.

Seminarą praves Eglė Tamulevičiūtė sertifikuota cigūno I, II ir III pakopų instruktorė, cigūno vaizdinių terapeutė, asmeninė Meistro Xu Mingtang mokinė, astrologė, Feng shui konsultantė;  Daugiau apie mane naujoje mano svetainėje www.9lotosai.lt Į seminarą būtina išankstinė registracija: e - paštu - 9lotosai@gmail.com arba užpildant registracios formą svetainėje www. 9lotosai.lt  Cigūno seminaras vyksta mažoje grupelėje, tad kiekvienam dalyviui galiu skirti kuo daugiau dėmesio, atsakyti į visus kilusius klausimus ir išmokyti pajausti kuo gilesnes būsenas. Cigunas labai sena sistema, stiprinanti sveikatą, raminanti emocijas, tai taip pat ir dvasinė praktika. Cigūnas apjungia Kinų medicinos, kovinių menų, meditacijų ir pagilintų gebėjimų lavinimo žinias.  Paskutinę seminaro dieną pasidarysime ir užsikrausime sau asmeninį talismaną. Po seminaro sėkmingai galėsite praktikuoti namuose ar dalyvauti užsiėmimuose grupėje.  Pabandyti verta, rezultatas visada pranoksta lūkesčius.  Žinoma reikia noro ir pastangų. Tai gi kviečiu pabandyti,   Daugiau informacijos rasite svetainėje http://www.9lotosai.lt/

Share this event

bottom of page