top of page

Centre - Geltonasis penketas


GELTONASIS PENKETAS - nepalanki žvaigždė PIKČIAUSIA iš visų.

Tai Žemės elementas. Geltonasis Penketas – 2022 metais atkeliavo į mūsų namų centrą. Penketas tai nuverstasis Imperatorius. Piktas ir kerštingas, nes prarado savo valdžią, pilnas keršto ir griovimo energijos. Bėdos, kurias atneša penketas, yra pačios rimčiausios: tai ir pinigų praradimas, karjeros problemos, teismai, ligos, nelaimingi atsitikimai, gamtos stichijos ir karai. Ši energija veikia mus visus, nesvarbu kur esame. 2022 metais visame Pasaulyje kiekvienų namų centre, ofisuose, visose vietovėse kurių pavadinime paminėtas žodis centras bus koncentruota, pati nepalankiausia penketo energija. Apžvelgiant jau buvusiu įvykius Pasaulyje, tai metais kai centre karaliavo penketo energija prasidejo ir abu Pasauliniai karai, įvyko Černobilio elektinės gedimas, 2022 vasarį prasidėją Vandeninio Tigro metai, startavo Vandeninio Tigro mėnesiu - susidarė agresyvios energijos dublis. Metai atkeliavo su penketu centre. Kai ruošiausi 2022 metų prognozei, sunku buvo patikėti, kad penketas gali ir vėl taip suveikti. Gera žinia ta, kad kai geltonojo penketo energija yra namų centre ją galima uždaryti, kad ji nesisklaidytų po namus. Feng shui sakoma, kad mūsų namai savo energija mus veikia, net ir tada kai mes iš jų išvykstame. Tad kiekvienas kas skaitysite patarimus galite uždaryti penketą savo namuose. Kuo daugiau mūsų nuraminsime savo namų edvę, tuo daugiau taikios energijos bus aplink apie mus. Taip kaip persiduoda baimė, iš žmogaus žmogui, taip persiduoda ir juokas ir gėris. Harmonizuokite savo namų centrą, kad kuo daugiau ramybės ir taikos būtų aplink mus visus.


Kaip surasti namų centrą?

Kaip suprasti kokio dydžio namų sektorius bus centras?

Pirmiausiai paimkite savo namo/buto planą ir nubrėžkite kraštines taip kad planas pasitalpintų į taisyklingą stačiakampį ar keturkampį. Jeigu balkonas yra įstiklintas įtraukite jį į planą. Tuomet nubrėžkite įstiržaines. Rasite namų centrą. Plotas nuo centro nutolęs per pusantro ar du metrus ir bus namų centras. Bet kur šioje zonoje pastatykite apsaugines priemones, kurios šią energiją uždarys ir neutralizuos. Metalo elementas ramina ir įdarbina geltonojo penketo energiją. Padėkite ką nors metalinio namų cente. Tai gali būti metalinė lėkštė, ant šviestuvo pakabintas metalinis varpelis, apvalus baltas kilimėlis, metaline vaza su vandeniu ar druskos apsauga. Galite centre vis paskambinti metaliniu varpeliu, ar vėjo varpeliais. Metalo forma - apskritimas, burbuliukas, spalvos - balta, sidabrinė ir auksinė. Net ir plastikinė apvali balta lėkštė - savo forma ir spalva bus Metalo elementas. Tinka ir apvalios formos paveikslai. Būkite kūrybingi ir harmonizuokite savo namus. Jeigu Jūsų namų centre stovi sunkus baldas ar spinta, tuomet ji uždarys šią energiją, bet vis tiek būtų naudinga pastatyti ant baldo, ką nors metalinio.Ko reiktų vengti namų/ofiso centre:

Neremontuokite, nekalkite, negriaukite centro ir neatlikti jokių statybos darbų,

Jei įmanoma, kuo mažiau laiko būkite centre, nedirbkite, nemiegokite taip pat nedirbkite centrinėje ofiso patalpoje. Geriau netriukšmaukite, nejudinkite neperstumdykite baldų

Centre nedeginkite žvakių, nekurkite židinio;

Pašalinkite visus raudonus spalvos objektus iš centro;

Pašalinkite iš centro viską, kas kelia aktyvumą;. televizorius, spausdintuvus;
Comments


bottom of page